Початок весни у Закарпатті!!!
05.03.2022. Субота.
18.00. Виїзд з Києва. (ст.метро Житомирська)
20.00. Посадка туристів у Житомирі. (Центральний Автовокзал, заправка БРСМ)
06.03.2022.Неділя.
≈ 8-00 год. прибуття в селище Воловець ( невелике селище, розташоване біля підніжжя українських Карпат — гір Плай та Темнатик: чудові пейзажі, чисте цілюще гірське повітря…
Розселення в приватних готелях «Грінвіч», «Едельвейс», та ін., Обладнаних в кращих традиціях гостинного Закарпаття з затишними номерами європейського рівня.
Готель розташований неподалік від мальовничого озера Синевир та водоспаду «Шипіт», в долині річок Вича і Воловчик біля підніжжя вершин Темнатик та Плай, на висоті близько 500 м. Над рівнем моря. Чудовий вид змішаного лісу і Карпатських гір надають готелям особливий шарм. Недалеко знаходяться підйомники Подобовець, Пилипець.
Сніданок.
Починаємо нашу екскурсійну програму відвідуванням закарпатського села Келечин, в якому знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод. В околицях села Келечин знаходяться три мінеральних джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим специфічним смаком і .. кольором — яскраво-оранжевим. Видовище фантастичне: мінералка витікає в струмок, роблячи його абсолютно помаранчевим!
У Вас також буде можливість випробувати на собі лікувальні властивості води Сойминського мінерального джерела. (Особливістю хімічного складу холодної вуглекислої борної середньомінералізованою хлоридно-гідрокарбонатної натрієво-кальцієвої мінеральної води «Сойми», що робить її унікальною, є високий вміст кальцію, в порівнянні з іншими кальцієвими гідрокарбонатними водами, наявність біологічно активних концентрацій інших мікроелементів — марганцю, цинку, літію , борної кислоти, заліза, що зумовило виділення її в окремий Сойминський підтип серед групи вод типу Єсентуки в класифікації мінеральних вод.)
По дорозі заїдемо в Національний парк Синевир, на території якого розташовано високогірне льодовикове озеро Синевир (989 м н. Р. М.). Це найбільше і красиве озеро в Карпатах. Синь і Вир — так, за старовинною легендою, звали синьооку княжну і закоханого в неї пастуха. Перешкоджаючи їх нерівному шлюбу, князь убив Вира, і сльози з очей Сині утворили ціле озеро. З вершини сусідньої гори Озерної воно виглядає як величезне око із зіницею-островом, за що прозвано «Морським оком».
Синевирське озеро утворилося 10 тис. років тому в результаті перекриття річкової долини зсувами. Поповнюється водами гірських струмків. Розмір озера змінюється в залежності від кількості опадів. Середня площа — 4-5 га, глибина — 8-10 метрів. Найглибша точка — 22 м. Вода дуже чиста, здається яскраво блакитна. Водиться форель озерна, райдужна та струмкова, однак рибна ловля заборонена.
УВАГА! У разі рясних снігопадів переїзд через перевал до озера Синевир стає недоступним для автобусів. Замінити цю локацію ми пропонуємо проведенням часу на засніженому курорті Пилипець — катання на лижах, санях…
Обід в колибі. Фото в національних костюмах.
Відвідаємо знамените гірськолижне селище Пилипець.
Підйом на панорамному підйомнику на оглядову площадку гори Гимба (1491 м.) Дасть Вам можливість насолодитися видом карпатських гір.
Потім Вам буде надана можливість побачити унікальний водоспад Шипот (Шипіт) — один з найкрасивіших і найбільш повноводних водоспадів Закарпаття. Знаходиться в горах на околиці селища Пилипець. Прозваний Шипотом за гучний голос, який здалеку чується як шепіт. Вода стікає з полонин Боржави і падає мальовничими каскадами з висоти 14 м. Водоспад особливо гарний навесні, під час танення снігів, а також восени, в сезон дощів. Кожен, хто стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів.
У районі озера Синевир житель села Синевирська поляна відкрив ЕКО-ПАРК, в якому живуть три породи вовків, як дорослих, так і маленьких — звичайні сірі, білі і навіть з густою, чорною шерстю. Всіх вовків привезли з харківського зоопарку, а маленькі були навіть ще сліпими. Дикі вовки живуть в спеціальних вольєрах. Для кожної сім’ї побудували окремий будиночок.
Не дивлячись на те, що парк називається «Долиною вовків», там водяться не тільки вони. За сіткою паркану ви можете побачити рись, тигра і навіть парочку ледачих, які ніжаться на сонечку левів. Але навіть не це саме хіт еко-парку! Адже якщо пройтися трохи далі, ви зможете побачити величезний загін з оленями, верблюдами, яками і навіть ламами! При великий вправності їх можна і погладити, і трохи погодувати. Відмінне місце, від якого у Вас залишиться маса яскравих вражень!
Повернення в готель. Вечеря.
Вільний час (за бажанням відвідування сауни). Бажаючі можуть відвідати «форелеву ферму» (приватну садибу на території якої є басейни, де розводять і вирощують форель), взяти участь в ловлі риби, з подальшим приготуванням її на вугіллі !!!
07.03.2022.Понеділок.
Сніданок.
Наш тур триває відвідуванням палацу-садиби «Замок Шенборнів». (При хороших погодних умовах).
Елегантний мисливський палац-замок графів Шенборнів розташований в урочищі Берегвар на околиці Чинадієво, що в 10 км від Мукачева. Його сміливо можна віднести до списку видатних архітектурних споруд Украіни. З цим романтичним палацом, як і з будь-яким замком, пов’язана сумна історія кохання одного з представників графської династії Шенборнів до своєї дружини. Кажуть, що до сих пір привид ображеної ревністю жінки ходить коридорами замку … А ще цікавим можна відзначити і те, що за основу проекту замка узятий астрономічний рік: в замку 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходів (кількість тижнів у році) і 12 входів (кількість місяців у році).
З 1946 р на території маєтку був відкритий клінічний санаторій «Карпати», де лікують серцево-судинні захворювання. Є бювет з мінеральною водою «Поляна Купель». Будівля палацу Шенборнів в даний час є одним з корпусів санаторію. Внизу біля дороги знаходиться залізнична станція «Санаторій Карпати», яка виконана в тому ж романтичному стилі, що і палац.

У нашому турі по Закарпаттю обов’язковим пунктом програми є дегустація неперевершеного закарпатського вина, у Вас буде можливість продегустувати кращі сорти Закарпатських вин, коньяків і т.д. за індивідуальними рецептами. Місцеві фахівці розкажуть вам історію своїх вин, дадуть відповідь на питання, що цікавлять. Загалом, дуже тепла, затишна атмосфера. Купівля продукції.
Після такого розслаблення нас чекає відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино.
На території комплексу «Термальні води Косино » розміщені п’ять басейнів, три з них термальні. Всі вони працюють в будь-який час року. Великий термальний басейн частково заходить в «Королівський зал», де можна, відпочити і перейти в чайну кімнату, душову, роздягальню, масажний кабінет або магазин комплексу. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Четвертий басейн з «Аква — баром», його температура +25°C, наповнення — прісна вода. Басейн з музичним супроводом, виконаний в мексиканському стилі. П’ятий, дитячий басейн, працює влітку. У нього розміщена дитяча ігрова площадка.Все басейни оточені лежаками, зручними доріжками, обладнані фонтанами і підводними гейзерами.
Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Хайдусобосло» (Угорщина).
Крім того, в комплексі «Термальні води Косино» працюють 7 унікальних саун (аналогів в Україні не існує!), Де Ви зможете відпочити і оздоровитися дійсно по-королівськи. До ваших послуг: Евкаліптова сауна, Соляна лисяча нора, Трав’яна сауна, Римська лазня, Хамам, Угорська сауна, Крижана печера.
Купаємося, відпочиваємо, набираємося сил і заряджаємося позитивом!
Повернення в готель.
Вечеря. (Від отриманих вражень гарантоване забезпечення Вам міцного сну!)
Бажаючі можуть відвідати знамениті закарпатські чани з лікувальними травами: замовити сауну.
08.03.2022. Вівторок.
Зі святом! Милі жінки!
Сніданок.
Звільнення номерів.
Останній день нашої екскурсійної програми почнемо з відвідування приватної сироварні в селі Белосовіца. Тут за допомогою сучасного обладнання виготовляють кілька сортів сиру за швейцарською технологією, переробляючи екологічно-чисте молоко, яке поставляють приватні господарства місцевих селян. Після дегустації всіх вироблених сортів, Ви зможете придбати вподобані.
Відправляємося на схили засніжених вершин гірськолижного комплексу «Плай»: катання на лижах, санках, сноубордах.
«Плай» або, як його ще називають, «Маленький Буковель» діє з 2007 року, з року в рік добудовується та розвивається. На даний момент діє близько 6 гірськолижних трас – від найпростіших до екстримальних. Величезний плюс курорту – обладнаний системою штучного засніження. (Докладніше про гірськолижний курорт «Плай» читайте на його офіційному сайті https://play-karpaty.com).
Виїзд в м. Львів.
До 20:30 — вільний час. Пропонуємо ознайомитись з вечірнім життям цього дивного міста, помилуватися його казковою архітектурою. Ви подаруєте собі незабутні враження від відвідування колоритних і вже таких відомих закладів старого міста, як «Криївка», «Антикризова кнайпа», «Під синьою пляшкою», «Гасова Лямпа».
Зарядившись енергією казкового Львова і хорошим настроєм прощаємося з гостинним Закарпаттям і вирушаємо додому.
9.03.2022. Середа.
6:00 (час орієнтовний!) приїзд до Києва (4:00 — в Житомир).
Вартість туру : 3300 грн.
У вартість входить:
проїзд Київ-Житомир-Воловец- Житомир-Київ
проживання
харчування: 3 сніданки, 2 вечері
послуги супроводжуючого
медичне страхування
Додатково оплачуються:
вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
транспортно-екскурсійне обслуговування — 300 грн. / чол. (За три дні обов’язково)
Синевир — 50 грн .;
водоспад Шипіт — 30грн.,
підйомники — від 150 грн.
Басейни в Косино 450 грн. / 3 години
придбання сувенірів
обіди.
P.S. Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.