Маршрут туру: Одеса-Іршава-«Теплі води»( Велятино)-Термальний басейн “Жайворонок” (м.Берегово)-Хуст-Іза-Виноградів-буйволина ферма (с.Олешнік)-монастир Джублик- Національний природний парк «СКОЛІВСЬКІ БЕСКИДИ»- Тернопіль-Одеса
В НАШІЙ НОВІЙ АВТОРСЬКІЙ екскурсійній ПРОГРАМІ ми пропонуємо Вам відкрити для себе нове яскраве Закарпатті – казкові засніжені гори, теплі термальні води, цікава історія, багаторічні традиції і вишукана закарпатська кухня – ідеальне місце для зустрічі самого чарівного свята в році.
Програма туру:
29.12.2023.
П’ятниця.
Одеса, Умань, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль.
15:00 посадка туристів в м.Одеса (жд. вокзал)
!!!! Остаточний час і місце збору уточнювати у керівника групи
30.12.2023.Субота.
Приїзд до Іршави – невелике містечко, розташоване в самому серці Закарпатської області на межі низовинної і гірської зон. Поселення в готель «Іллара» . Готель «Іллара» розташований менш ніж в 1 км від центру Іршави. Готель пропонує шикарні номери, виконаних з ідеальним відчуттям комфорту і стилю.
В готелі є сауна, бассейн, чани…… — чудовий відпочинок гарантовано!
Сніданок
Виїзд до головного центру угорської культури на Закарпатті м.Берегово, де відвідаємо термальні басейни оздоровчого комплексу «Жайворонок».
«Жайворонок» — це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.
Ті, хто не бажає занурюватися у термальні води, мають можливість влаштувати собі самостійну оглядову екскурсію старовинного міста.
Переїзд до столиці Карпатської України — місто Хуст. Над містом височать живописні руїни неприступного і непереборного Хустського замку (ХIV-XVI ст.), який колись належав родині графа Драга (Дракули).
Відвідаємо єдину, не тільки на Закарпатті але й в Україні, оленячу ферму. З 1987 року тут розводять оленів з метою отримання (пантів) рогів з оленів, які використовуються в медицині.
До речі, маршрут проходить через село Іза, яке славиться своїми виробами з плетіння лози, майже кожен другий житель села займається даним промислом.
Ми також зупинимося в «столиці близнюків» — селі Велика Копаня, яке прославилося на весь світ рекордною народжувальністю близнюків.
У нашому турі по Закарпаттю обов’язковим пунктом програми є дегустація неперевершеного закарпатського вина, яку пропонує приватний винний льох.
Повернення в готель.
Вечеря. Вільний час. За бажанням відвідування сауни., чани, бассейну.
31.12.2023.
Неділя.
Сніданок
В останній день 2023 року ми відвідаємо стародавнє королівське місто Виноградів. Завдяки природним особливостям, в цій місцевості раніше всіх дозріває перший урожай винограду, що на багато століть визначило статус і багатство Виноградова, про що і свідчать пам’ятники архітектури.Ви відвідаєте палац барона Перені (XVIIст.), А також увіте старовинний Вознесенський костел (XIIIcт.), Францисканський монастир (XIVст.), Пам’ятники Винареві і фонтан «Дівчина, що давить виноград».
Далі вирушаємо в єдиний дегустаційний зал молочної продукції з молока буйволів на унікальну ферму чорних буйволів в селі Олешник (екскурсія+Дегустаці сирів).
Гідним завершенням цього екскурсійного дня — останнього дня2022 року — стане відвідування святині Закарпаття — монастиря Джублик.
Джублик — урочище, розташоване між селами Нижнє Болотні і Вільхівка Іршавського району Закарпатської області з початку 2000-х стало центром масового паломництва греко-католиків, які шанують його як місце явлення Божої Матері.
Повернення до готелю.
Підготовка до святкування Нового 2024 року.
О 22:00 починається святкова новорічна програма. У ресторані готелю Вас чекає захоплююча шоу-програма:• смачні і вишукані новорічні страви; • жива музика; • новорічна програма, народні пісні, танці, забави; .
01.01.2024.
Понеділок.
З НОВИМ РОКОМ!!!
Пізній сніданок.
Переїзд в село Велятино до термальних джерел «Теплі води». Мінералізація велятинської «води» становить близько 100 грам на літр, якщо наприклад морська вода має всього три грами на літр води. Температура (30-38 градусів Цельсія). Впевнені, що таке проведення першого новорічного дня налаштує Вашу ауру на Здоровий 2024 рік!
На зворотному шляху заїдемо на центральну ялинку Іршави + міні-екскурсія по місту.
Повернення в готель.
Вечеря.
Вільний час. За бажанням відвідування сауни., чани, бассейну.
02.01.2023.
Вівторок.
08.00. Сніданок.
Звільнення номерів.
Останній день нашого туру ми проведемо:
Національний природний парк
«СКОЛІВСЬКІ БЕСКИДИ»
Парк «Сколівські Бескиди» розташований у басейнах річок Стрий та Опір. Його територія знаходиться у межах районів Верхньодністровських та Сколівських Бескидів. Характер грунтового та рослинного покриву обумовлений вапнистим пісковиковим флішем. На північному заході хребет Сколівських Бескидів межує з хребтом, найвищою вершиною якого є гора Парашка (1268 м). Внутрішня частина цих Бескидів межує зі Стрийсько-Сянською Верховиною. Загальна площа парку — 35261 га.
Тернопільский замок.
Старий за́мок або Тернопільський замок — фортифікаційна споруда в місті Тернополі в Україні, пам’ятка архітектури національного значення. Розташований у середмісті на східному березі Тернопільського ставу.
Зведений у 1540—1548 роках на лівому березі річки Серету в урочищі Сопільче для охорони південно-східних кордонів Українських земель Королівства Польського від нападів кримських татар.
У наш час від замку залишився лише палац
Тернопільский став
Тернопільський став, Тернопільське озеро — велика штучна водойма в центрі Тернополя, створена на місці боліт на річці Серет.
Площа водосховища становить 300 га, берегова лінія — близько 10 км, повний об’єм — 12,6 млн м³, корисний об’єм — 6,6 млн м³. За площею водойма відповідає тернопільському Східному масиву.
Парк імені Тараса Шевченко.
Парк і́мені Тара́са Шевче́нка — громадський парк у місті Тернополі. Розташований біля Тернопільського ставу, між вулицями Білецькою, Грушевського, Замковою та набережною Тернопільського ставу.
Площа парку — 22 га. Перебуває у віданні комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку міста Тернополя».
Острів Закоханих
Острів Кохання або Острів Закоханих — невеликий штучний острів у Тернопільському ставку
Театральна площа. Театра́льний майда́н — головний майдан Тернополя, який разом із бульваром Тараса Шевченка композиційно утворює сучасне середмістя. У західній частині майдану є Тернопільський академічний обласний драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка, звідки й назва, за часів СРСР — Театральна площа, за часів Польщі, Австро-Угорщини — частина вулиці Міцкевича, Панської.
Бульвар Тараса Шевченко
Гідропарк «Топільче».
Гідропарк помережаний потічками зі штучними порогами, дамбами з водоспадами. Родзинкою гідросистеми парку є комплекс із водяними млинами. Вода до них подається з Тернопільського ставу природним способом — гідропарк розташований нижче рівня водойми.
Творці гідропарку врахували рельєф місцевості. Дерев’яні скульптури, вежі, хатки, фортеці, видові майданчики, плетені з гілля тини, виконані в єдиному стилі.
Зона тихого відпочинку об’єднує Поляну казок, зоокуток.
У південній частині парку є дитяче «Космічне містечко» з різними космічними об’єктами: ракетами, місяцеходами, роботами та іншими механізмами.
У 2013 році висаджена алея з катальп на честь створення дивізії «Галичина».
У серпні 2015 року відкрито екстрим-парк для занять з екстремальних видів спорту.
Надалі вільний час
Відправлення в м. Одеса
03.01.2024.
Середа.
Прибуття в м.Одеса
Вартість туру: Готель “Іллара” –7750 грн\люд.
У вартість туру входить:
— проїзд комфортабельним автобусом Одеса-Іршава-Одеса
харчування – 4 сніданки, 2 вечері;
проживання;
послуги супроводжуючого;
медичне страхування.
Додатково
оплачуються:
Транспортно-екскурсійне обслуговування 400 грн/чол. (За всі 4 дні!). Обов’язково
Новорічний банкет “Ілара” – 1900 грн./чол.; діти до 12 років – 1500 грн./чол.
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти: термальний басейн в Берегово – 250 грн/2 год.; термальний басейн в Велятино -250 грн./2 год.;
екскурсія і дегустація продукції на фермі чорних буйволів в с.Олешник – 150 грн/чол., без дегустації – 100 грн./чол.;
дегустація закарпатських вин – 150 грн./чол.;
екскурсія на оленячу ферму 100 грн./чол.;
прокат гірськолижного спорядження – від 150 до 300 грн./доба.
Туристичний оператор залишає за собою право змінювати порядок, кількість, час екскурсій і замінювати їх на рівноцінні.