Маршрут туру: Київ-Житомир-Іршава-Берегово-Термальні басейни-Хуст-Іза-Виноградів-буйволина ферма у с.Олешник-Плай-Львів-Житомир-Київ
Якщо ви вирішили зустріти Різдво на природі, вам подобається ліс, гори, активний та насичений відпочинок, тоді цей тур до Карпат для Вас! У нашій новій авторській екскурсійній програмі ми пропонуємо Вам відкрити для себе нове колоритне Закарпаття, а також зарядитися позитивними емоціями на цілий рік. Ваш відпочинок доповнить національна кухня як у готелі, так і в місцевих кафе та колибах.
22.12.2023.П’ятниця.
19:00 посадка туристів в м.Києві (станція метро “Житомирська”)
20:30 збір групи в м.Житомирі (АЗС «БРСМ» Центральний автовокзал)
21:30 посадка туристів м.Новоград-Волинському (окружна)
23:00 посадка туристів в м.Рівне (окружна, отель «Айвенго» або «Хуторок»)
02:30 посадка туристів в м.Львові (окружна)
!!!! Остаточний час і місце збору уточнювати у керівника групи
23.12.2023. Субота.
Приїзд до Іршави – невелике містечко, розташоване у самому серці Закарпатської області на межі низовинної та гірської зон.
Поселення до готелю ”Іллара”.
Готель «Іллара» розташований менш ніж за 1 км від центру Іршави.
Готель пропонує шикарні номери, виконані з ідеальним почуттям комфорту та стилю.
До послуг гостей кабельні канали, окремий балкон і диван, а також електрочайник та кухонне начиння у кожному номері.
Сніданок.
Виїжджаємо в унікальний куточок Закарпаття до села Велятино, де на Вас чекає лікувально-рекреаційна зона «Теплі води». Тут Ви зможете не тільки відпочити і розслабитися після стомлюючої дороги, але й отримати ефект від борно-бромно-хлоридно-натрієвого складу води з підвищеним вмістом йоду, що заспокійливо впливає на людський організм.
Переїзд до столиці Карпатської України – місто Хуст. Над містом височіють живописні руїни неприступного та непереборного Хустського замку (ХIV-XVI ст.), який колись належав родині графа Драга (Дракули).
З замкової гори ми побачимо чудові карпатські пейзажі та панораму міста, прогуляємося чеським кварталом, подивимося і почуємо про Єлизаветську церкву (XIII ст.).
Настав час відвідати єдину, не лише на Закарпатті, а й в Україні, оленячу ферму. З 1987 тут розводять оленів з метою отримання (пантів) рогів з оленів, які використовуються в медицині.
До речі, маршрут проходить через село Іза, яке славиться своїми виробами з плетіння лози, майже кожен другий житель села займається даним промислом.
Ми зупинимося у «столиці близнюків» – селі Велика Копаня, яка прославилася на весь світ рекордною народжуваністю близнюків. Цей феномен вчені пояснити не можуть, а от місцеві жителі все пов’язують із цілющим джерелом. Ви обов’язково вгамуйте спрагу цією водою, яка по праву вважається найчистішою в Україні.
У нашому турі Закарпаттям обов’язковим пунктом програми є дегустація неперевершеного закарпатського вина, яку пропонує приватний винний льох (м. Хуст). Тут у затишному маленькому приміщенні Ви матимете можливість продегустувати вина з найкращих сортів винограду Закарпаття за індивідуальними рецептами. Місцеві фахівці розкажуть вам історію своїх вин, дадуть відповідь на питання, що цікавлять. Загалом дуже тепла, затишна атмосфера (входить у вартість туру).
Повернення до готелю.
Вечеря.
24.12.2023.Неділя
З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Сніданок.
Ми відвідаємо стародавнє королівське місто Виноградів, яке мало старовинну угорську назву Севлюш. Розташувавшись біля підніжжя вулканічного масиву, Виноградов опинився в унікальних кліматичних умовах, де на південному схилі гори ще зберігся дикий виноград, який є предком лози, яку посадили римські легіонери. Завдяки природним особливостям, у цій місцевості раніше за всіх дозріває перший урожай винограду, що на багато століть визначило статус і багатство Виноградова, про що свідчать пам’ятники архітектури.
Ви відвідаєте палац барона Перені (XVIIст.), а також старовинний Вознесенський костел (XIIIст.), Францисканський монастир (XIVст.), пам’ятники Виноробу та фонтан «Дівчина, що давить виноград».
Дегустація закарпатських вин.
Далі вирушаємо до єдиного дегустаційного залу молочної продукції з молока буйволів на унікальну ферму чорних буйволів у селі Олешник.
На фермі Вам розкажуть про буйволів все: їхню історію, що вони їдять, скільки молока дають, як живуть, що люблять, у чому користь їхніх продуктів і звичайно ж для екології регіону. Для Карпат це традиційна тварина, вони тут живуть 1500 років.
Тут Ви зможете навіть побачити, як із молока буйволів роблять сир. А на дегустацію Вам запропонують: сир твердий (з молока буйвола), сир плавлений, сир моцарелла (з молока буйвола), сир (з молока буйвола), молоко буйвола, олія з молока буйвола, сир Панір (адегейський), а також сир овечий, бринза, вурда (рікотта). Ви, звичайно ж, можете купити продукти, що сподобалися. Ну а Ваші фото з чорними буйволами будуть унікальні в соц.мережах, так що буде чим похвалитися перед друзями та колегами.
Достойним завершенням цього екскурсійного дня стане відвідування святині Закарпаття – монастиря Джублик.
Джублик — урочище, розташоване між селами Нижнє Болотне (Нижнє Болотне) та Ольхівка (Вільхівка) Іршавського району Закарпатської області з початку 2000-х стало центром масового паломництва греко-католиків, які шанують його як місце явлення Божої Матері. За легендою 27 серпня 2002 року дві маленькі дівчинки – 10-річна Олена та 9-річна Мар’яна стали свідками справжнього дива.
Діти набирали воду з джерела під горою Джублик, і раптом побачили прекрасну жінку на легкій білій хмарі. Спочатку дівчатка злякалися, але за наступної зустрічі жінка, яка випромінювала казкове світло, заговорила. Це була сама Діва Марія, Пресвята Богородиця, яка прийшла, щоб допомогти відновити авторитет священиків, об’єднати Церкву та об’єднати роз’єднаний народ. Через деякий час на місці, де з’явилася Богородиця, було збудовано каплицю та закладено монастир.
Повернення до готелю.
Святвечір. Святкова передріздвяна вечеря (в останній день Посту на столі 12 пісних страв – вечеря у Святвечір має бути безалкогольною та пісною! Але будьте впевнені, що столи здивують Вас своїм достатком!)
25.12.2023.Понеділок
Сніданок. Звільнення номерів.
Останній день нашого туру ми проведемо на схилах засніжених вершин гірськолижного комплексу «Плай»: катання на лижах, санчатах, сноубордах.
«Плай» або, як його ще називають, «Маленький Буковель» діє з 2007 року, з року в рік добудовується та розвивається. На даний момент діє близько 6 гірськолижних трас – від найпростіших до екстримальних. Величезний плюс курорту — обладнаний системою штучного засніження. (Докладніше про гірськолижний курорт «Плай» читайте на його офіційному сайті https://play-karpaty.com).
17:00. виїзд до м.Львів.
19.00 – 22.00. Вільний час. Пропонуємо ознайомитись із вечірнім життям цього дивовижного міста, помилуватися його казковою архітектурою. Ви подаруєте собі незабутні враження від відвідування колоритних і вже таких відомих закладів старого міста, як “Криївка”, “Антикризова кнайпа”, “Під Синьою Пляшкою”, “Гасова Лямпа”.
Після того, як ви зарядитеся енергією Різдва, морозною бадьорістю, а також гарним настроєм, ви попрощаєтесь із гостинним Закарпаттям та вирушите додому.
26.12.2023. Вівторок
Прибуття в м.Житомир ≈ 4:00; м.Київ ≈06: 00
Вартість туру:
Готель » Ілара» 7900 грн з людини.
У вартість туру входить:
проїзд комфортабельним автобусом єврокласу Київ -Житомир — Іршава — Житомир — Київ
харчування – 3 сніданки, 2 вечеря.
проживання.
послуги супроводжуючого
медичне страхування.
Додатково оплачуються:
Транспортно-екскурсійне обслуговування 300 грн/особа (за всі 3 дні) (ОБОВ’ЯЗКОВО!).
Різдвяна вечеря «Іллара» — 800 грн. / чол., Діти до 12 років — 600 грн.
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти, що відвідуються.
термального басейн у Велятино – 250 грн./ 2,5 години
Дегустація вин – 150 грн./чол.
Екскурсія та дегустація продукції на фермі чорних буйволів у селі Олешник-150 грн./чол.
Екскурсія на оленячу ферму 70 грн/ос.
Прокат гірськолижного спорядження – від 150 до 300 грн/добу.
Туроператор залишає за собою право змінювати порядок, кількість, час екскурсій і замінювати їх на рівноцінні.